SORTUJ PO: miejsca

FILIHARMONIA NARODOWA

STUDIO POLSKIEGO RADIA S1

15.08
G_20:00

Inauguracyjny koncert symfoniczny

16.08
G_17:00

Avdeeva, Plowright & Szymanowski Quartet

G_20:00

Andreas Staier

17.08
G_20:00

Opera w wersji koncertowej

18.08
G_20:00

Goerner, Biondi & Europa Galante

19.08
G_18:00

Lisiecki & Sinfonia Varsovia

20.08
G_17:00

Fellner & Belcea Quartet

G_20:00

Ian Bostridge

21.08
G_20:00

Koch, Piricone & Collegium 1704

22.08
G_17:00

Sobotka & Olejniczak

G_20:00

Szymon Nehring

G_20:00

Koncert

G_17:00

Warsztaty dla dzieci

23.08
G_17:00

Amphion Wind Ensemble

G_20:00

Georgijs Osokins

24.08
G_20:00

Richard-Hamelin, Bauer & Sinfonia Varsovia

25.08
G_17:00

Mariusz Godlewski

G_20:00

Quatuor Mosaïques

26.08
G_17:00

Tony Yike Yang

G_20:00

Richard-Hamelin & Apollon Musagete Quartet

27.08
G_17:00

Dmitry Shishkin

G_20:00

Eric Lu

28.08
G_20:00

Seong-Jin Cho & Sinfonia Varsovia

29.08
G_20:00

Lu, Nehring, Hoeprich & Orkiestra XVIII wieku

G_17:00

Nadzwyczajny koncert kameralny

30.08
G_17:00

Aimi Kobayashi

G_20:00

Rana, Kaspszyk & Orkiestra Filharmonii Narodowej

BAZYLIKA ŚWIĘTEGO KRZYŻA

15.08
16.08
G_22:00

Dinara Klinton

17.08
G_22:00

Tobias Koch

18.08
G_22:00

Krzysztof Książek

19.08
G_21:00

Requiem przed sercem Chopina, Collegium 1704

20.08
G_22:00

Paweł Wakarecy

21.08
G_22:00

Szymon Nehring

22.08
G_22:00

Galina Chistiakova

23.08
G_22:00

Ivett Gyöngyösi

24.08
G_22:00

Georgijs Osokins

25.08
G_22:00

Tony Yike Yang

26.08
G_22:00

Eric Lu

27.08
G_22:00

Aljoša Jurinić

28.08
G_22:00

Dmitry Shishkin

29.08
30.08

FILIHARMONIA NARODOWA

15.08
G_20:00

Inauguracyjny koncert symfoniczny

16.08
G_17:00

Avdeeva, Plowright & Szymanowski Quartet

G_20:00

Andreas Staier

17.08
G_20:00

Opera w wersji koncertowej

18.08
G_20:00

Goerner, Biondi & Europa Galante

19.08
G_18:00

Lisiecki & Sinfonia Varsovia

20.08
G_17:00

Fellner & Belcea Quartet

G_20:00

Ian Bostridge

21.08
G_20:00

Koch, Piricone & Collegium 1704

22.08
G_17:00

Sobotka & Olejniczak

G_20:00

Szymon Nehring

G_20:00

Koncert

24.08
G_20:00

Richard-Hamelin, Bauer & Sinfonia Varsovia

26.08
G_17:00

Tony Yike Yang

G_20:00

Richard-Hamelin & Apollon Musagete Quartet

27.08
G_17:00

Dmitry Shishkin

G_20:00

Eric Lu

28.08
G_20:00

Seong-Jin Cho & Sinfonia Varsovia

29.08
G_20:00

Lu, Nehring, Hoeprich & Orkiestra XVIII wieku

30.08
G_17:00

Aimi Kobayashi

G_20:00

Rana, Kaspszyk & Orkiestra Filharmonii Narodowej

STUDIO POLSKIEGO RADIA S1

22.08
G_17:00

Warsztaty dla dzieci

23.08
G_17:00

Amphion Wind Ensemble

G_20:00

Georgijs Osokins

25.08
G_17:00

Mariusz Godlewski

G_20:00

Quatuor Mosaïques

29.08
G_17:00

Nadzwyczajny koncert kameralny

BAZYLIKA ŚWIĘTEGO KRZYŻA

16.08
G_22:00

Dinara Klinton

17.08
G_22:00

Tobias Koch

18.08
G_22:00

Krzysztof Książek

19.08
G_21:00

Requiem przed sercem Chopina, Collegium 1704

20.08
G_22:00

Paweł Wakarecy

21.08
G_22:00

Szymon Nehring

22.08
G_22:00

Galina Chistiakova

23.08
G_22:00

Ivett Gyöngyösi

24.08
G_22:00

Georgijs Osokins

25.08
G_22:00

Tony Yike Yang

26.08
G_22:00

Eric Lu

27.08
G_22:00

Aljoša Jurinić

28.08
G_22:00

Dmitry Shishkin